Skip to main content
Novy dystrybutor Poznań

Sprzęt AGD marki Novy dla kuchni premium

Belgijska marka, która już 110 lat zaskakuje klientów swoimi innowacjami, dostępna jest również w Poznaniu – oczywiście w naszym showroomie przy ul. Dąbrowskiego 90.

Novy jest czołowym specjalistą w dziedzinie okapów kuchennych, oferującym również wysokiej jakości płyty indukcyjne i okapy… blatowe. Przyznajemy, że to wiodąca europejska marka w dziedzinie wentylacji kuchni, która stworzyła gamę produktów oferujących rozwiązania dla każdego rodzaju kuchni. I cała jej oferta dostępna jest za naszym pośrednictwem.

Przedstawiamy Novy – produkty high-tech dla fanów najlepszych rozwiązań w najlepszym estetycznym wydaniu i zapraszamy do ich obejrzenia oraz sprawdzenia w naszym salonie.

Okapy Novy

Ciche a wydajne, precyzyjnie wykonane i niezawodnie pochłaniające zapachy, a do tego wpisujące się w każde otoczenie kuchni czy salonu. Takie są okapy Novy – flagowe produkty tej marki produkowanej w zachodniej Flandrii, które służą nie tylko swoją funkcjonalnością, ale i są znakomitym elementem wyposażenia wnętrz. Kunszt i precyzja wykonania idą w parze z efektywnością urządzeń, które skutecznie usuwają niechciane zapachy z pomieszczeń.

Polecamy m.in. eleganckie i superwydajne okapy Pureline (wersja sufitowa i do zabudowy), oba dostępne na naszej ekspozycji w Poznaniu.

Nasze propozycje nie ograniczają się do tych modeli – prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani dalszą ofertą tej marki.

elegancki okap wiszący novy
okap wysuwany panorama novy

Okapy blatowe Novy

Okapy blatowe, czyli wysuwane z blatu, to rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm. Rynek podbiły płyty indukcyjne z wysuwanym okapem – czyli okapy Panorama, które zebrały liczne nagrody za design, innowację i funkcjonalność. Naszym zdaniem to rozwiązanie z 2016 roku pozostaje bezkonkurencyjne.
Regulowana wysokość okapu aż do 30 cm pozwala skutecznie usunąć opary i zapachy bezpośrednio w miejscu ich powstawania. Okapem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji Novy Connect. Sama płyta wyposażona jest w 4 ośmiokątne pola grzewcze z funkcją łączenia.

Novy – nie tylko okapy kuchenne

Nie każdy wie, że pod marką Novy kryją się również płyty indukcyjne palniki gazowe. Również ich przedstawicieli prezentujemy w naszym salonie ekskluzywnych kuchni w Poznaniu.

Palniki gazowe Novy są umieszczane bezpośrednio w blacie (pod warunkiem, że nie jest to blat drewniany). Odznaczają się ponadczasowym wyglądem – żeliwne ruszty, wytrzymałe i pasujące do każdej kuchni. Można je różnorodnie konfigurować wedle własnych upodobań. Pozwala to wykreować w pełni autorską kuchnię, nie będąc zdanym na rozwiązania narzucane przez producentów kuchenek.

Płyty indukcyjne i palniki gazowe Novy

Płyty indukcyjne Novy są odpowiedzią producenta na potrzeby dla bardzo wymagającego użytkownika, szukającego dużej mocy i wielu funkcji w swojej kuchni. Oczywiście w połączeniu z elegancją i najwyższą jakością wzornictwa oraz wykonania. Delikatne płyty, które można montować równo z blatem lub na nim dają kucharzom więcej możliwości i większą powierzchnię gotowania dzięki wykorzystaniu ośmiobocznych pól grzewczych. Maksymalna moc sięga 3700 W (pola ośmioboczne) i 5000 W (pole okrągłe). Szczegóły w informacjach o produkcie.

Polecamy również Domino Teppanyaki – czyli zgodnie z tłumaczeniem z języka japońskiego płytę do smażenia. Duża gładka powierzchnia grzewcza do przygotowania dań azjatyckich powstała z inspiracji kuchnią japońską. Przygotowane na płycie Domino dania – jak ryby, steki czy warzywa – przeniosą właściciela do kraju kwitnącej wiśni. Must have w designerskiej kuchni!

Palniki gazowe w/na blacie - innowacja Novy

Palniki gazowe Novy są umieszczane bezpośrednio w blacie (pod warunkiem, że nie jest to blat drewniany). Odznaczają się ponadczasowym wyglądem – żeliwne ruszty, wytrzymałe i pasujące do każdej kuchni. Można je różnorodnie konfigurować wedle własnych upodobań. Pozwala to wykreować w pełni autorską kuchnię, nie będąc zdanym na rozwiązania narzucane przez producentów kuchenek.

Zapraszamy do showroomu nowoczesnych kuchni Koncept2M przy ul. Dąbrowskiego 90 w Poznaniu. Tu zapoznasz się z najnowszymi produktami marki Novy oraz wieloma innymi markami AGD dla luksusowej kuchni.