Skip to main content

JAKOŚĆ

Każdy mebel Häcker, który zawita do Twojego domu, to niemiecka jakość w 100%. Gwarancja German made oznacza w tym wypadku 5-letnią gwarancję na meble kuchenne. A to w dobie rynku zalanego podróbkami, niedorobionymi i tanimi towarami wartość bezcenna.

Liczy się jakość – pomysłu, projektu, funkcjonalności, materiałów, realizacji, dostawy i montażu. Tylko idealne spełnienie tych wszystkich etapów produkcji mebli kuchennych może skutkować idealną kuchnią w Twoim domu.

Water-resist-PUResist

Na wszystkich krawędziach mebli marki Häcker nakładana jest okleina „water-resist-PUResist”. W tym celu stosowany jest szybkoschnący klej poliuretanowy bez formaldehydów i rozcieńczalników. To m.in. dzięki temu rozwiązaniu wszystkie fronty mebli kuchennych wyglądają nienagannie – bez widocznej fugi. Tę samą technologię producent stosuje na tylnych i poprzecznych krawędziach korpusów mebli.

By przyszłość miała przyszłość

W trosce o powyższe firma Häcker od lat czuje się odpowiedzialna za środowisko naturalne. Od 2009 r. producent jest posiadaczem certyfikatu zarządzania środowiskowego, który dowodzi dbałości o wydajność energetyczną zakładów, utylizację odpadów i zmniejszenie emisji substancji. Jednym ze środków ku temu jest zastosowanie lakierów wodnych.

Najbardziej znane i najczęściej nagradzane rozwiązania Häckera

Silent-move

Produkt „silent-move“ (rok 2007), czyli wyjątkowo pomysłowa kuchnia, której hitem stał się wysuwany blat granitu o grubości 12 cm, który można płynnie przesuwać, jak gdyby zawieszony był w powietrzu. W szafkach dolnych ukryta jest płyta kuchenna i zlewozmywak. Po rozsunięciu blatu uwidaczniają się te stanowiska. Możliwość realizacji w 13 wariantach granitu i pięciu sztucznego kamienia oraz dwóch powierzchni ceramicznych.

Szafka wisząca Climber – wyłącznie w firmie Häcker

Wielokrotnie nagradzany produkt (2007 r.). Elegancki wygląd i innowacyjne wzornictwo, które sprawdza się nie tylko w kuchni, ale i dowolnym pomieszczeniu. O wyjątkowości tej szafki stanowią 13-centymetrowe lamele szklane, dostępne w dziewięciu wzorach. Lekkie dotknięcie spodu szafki uruchamia elektrycznie sterowany mechanizm, dzięki któremu front ze szklanych lameli przesuwa się cicho i płynnie do góry. W podobny sposób można go również zamknąć. Szafka ma jedną lub dwie wsuwane półki szklane, które mogą być opcjonalnie wyposażone w oświetlenie led. Perełka wzornictwa dla miłośników rozwiązań z klasą.

Ruchomy stół

Innowacja roku 2013. Wyspa kuchenna, która w razie potrzeby przemienia się w stół jadalniany. Praktycznie i elegancko. To właśnie za to klienci tak cenią tę markę.

Słowa, zdjęcia czy rekomendacje nie oddają w pełni jakości prezentowanych mebli kuchennych. Dlatego zapraszamy do naszych salonów niemieckich kuchni w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 109

W celu umówienia spotkania prosimy o telefon: 791 994 094 lub 791 993 093.