Skip to main content

Projektujemy…

z pasją i głową.

By meble służyły długie lata, cieszyły ich właścicieli i użytkowników.

Bartosz Mączkowski

Zaczynaliśmy od produkcji własnych mebli kuchennych na wymiar. Lata pracy w branży meblarskiej oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów zaowocowały współpracą z niemiecką firmą Häcker, której przedstawicielem w Wielkopolsce zostaliśmy w 2010 roku.

Porównując jakość mebli kuchennych niemieckiego producenta z rodzimymi wytwórcami czy innymi zagranicznymi markami, nie mamy wątpliwości – to najlepszy wybór dla wszystkich, dla których estetyka i funkcjonalność w kuchni i mieszkaniu muszą być na równie wysokim – najwyższym – poziomie. Innowacyjność, technologia, patenty Häckera mówią więcej o tej marce niż niejedna reklama.

Tomasz Maik

Nasz zespół połączyła wspólna pasja – meble, zwłaszcza kuchenne. Wśród nas są projektanci, doradcy, managerowie, inżynierowie i doświadczeni stolarze.

Projektujemy, doradzamy, wykonujemy i dbamy o najmniejszy detal wykończenia. Niestandardowe rozwiązania są dla nas standardem – każda kuchnia, każdy mebel na miarę to dla nas odrębna historia, wymagająca kompleksowej koncepcji i perfekcyjnej obsługi na wszystkich etapach realizacji. Dlatego naszą pracę łączymy z projektowaniem wnętrz, aranżacją, doborem sprzętu AGD oraz elementów wyposażenia wnętrz, nie tylko kuchennych. Częste wyjazdy na międzynarodowe targi i wystawy (Dortmund, Mediolan) to dla nas najlepsze źródło inspiracji dla Państwa wnętrz.

Dla nas szczegół ma ogromne znaczenie

Dbałość o detale, wykonanie tak banalnych – wydawałoby się – elementów jak wsporniki na półki w szafkach kuchennych – jest dla nas równie istotne jak równe przycięcie blatu kuchennego. W żadnym z tych elementów nie pozwalamy sobie na odstępstwa ani drogę na skróty. Dlatego nasze meble bronią się przez lata: wyglądem, standardem i jakością.

Z klasą i stylem

K2M to tylko sprawdzeni partnerzy, których usługi i produkty polecamy wszystkim stawiającym na wysoką jakość.