Skip to main content

PROJEKTY WNĘTRZ

Kuchnia może być dopiero początkiem… ale możemy również zacząć od łazienki czy przedpokoju. A projekt salonu? Gdy projektujemy Tobie kuchnię powinien być oczywisty – kuchnia wymaga wszak odpowiedniej oprawy. Służymy naszym doświadczeniem i fachową pomocą w pełnej aranżacji wnętrz na każdym etapie inwestycji: projektu lub gotowej nieruchomości.

Jeśli kiedyś przeszedłeś przez koszmar remontów i wykończeń wnętrz, my możemy zapewnić z czystym sumieniem: współpraca z nami będzie miłą odmianą. Zapomnij o wcześniejszych doświadczeniach i wejdź do naszego świata: poukładanego, rządzonego przez kalendarz i zegar, czystego i wysoce estetycznego. To nasze środowisko naturalne.

Co możemy zrobić dla Ciebie w ramach projektowania wnętrz?

  • Zadbamy o funkcjonalność pomieszczeń: rozplanujemy wszystkie instalacje, układ ścian, rozstawienie mebli i wyposażenia.
  • Zaproponujemy wyposażenie wnętrz – od modułowych kuchni niemieckich lub na wymiar po lampy i kolorystykę wnętrza.
  • Zaprojektujemy– wszystkie meble do zabudowy. Polecimy sprawdzonych producentów sof, kanap, foteli, krzeseł, stołów, oświetlenia.
  • Wykonamy aranżację od A do Z! Polecimy również niezawodnych wykonawców do innych prac. Jeden adres – wiele rozwiązań i kompleksowa pomoc przy wnętrzu Twojego domu.

Proponujemy rozwiązania wielu sprawdzonych i zaufanych producentów z branży, z którymi chwalimy sobie współpracę – od producentów systemów drzwi przesuwanych, przez ozdobne grzejniki, panele ścienne, po kładzenie dowolnych podłóg i malowanie ścian.

Zbyt piękne, by było prawdziwe? Na życzenie chętnie przedstawimy referencje, a nasi stali klienci z chęcią oprowadzą Cię po swoich wnętrzach, by pokazać Ci, że to wszystko prawda.

Zapraszamy do naszego showroomu w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 109.

W celu umówienia spotkania prosimy o telefon.