PROJEKTY WNĘTRZ

Kuchnia może być dopiero początkiem. Ale możemy też zacząć od łazienki czy przedpokoju. A projekt salonu, gdy projektujmy Tobie kuchnię, powinien być oczywisty – kuchnia wymaga wszak odpowiedniej oprawy. Dlatego polecamy nasze doświadczenie i fachową pomoc w pełnej aranżacji wnętrz na każdym etapie inwestycji: projektu lub gotowej nieruchomości.

Jeśli kiedyś przeszedłeś przez koszmar remontów i wykończeń wnętrz, my możemy zapewnić z czystym sumieniem: współpraca z nami będzie miłą odmianą. Zapomnij o wcześniejszych doświadczeniach i wejdź do naszego świata: poukładanego, rządzonego przez kalendarz i zegar, czystego i wysoce estetycznego. To nasze środowisko naturalne.

Co możemy zrobić dla Ciebie w ramach projektowania wnętrza?

  • Zadbamy o funkcjonalność pomieszczeń: rozplanujemy wszystkie instalacje, układ ścian, rozstawienie wyposażenia.
  • Zaproponujemy wyposażenie wnętrz – od modułowych kuchni niemieckich lub na wymiar po lampy i kolorystykę wnętrza.
  • Zaprojektujemy meble – wszystkie meble do zabudowy, wnęk oraz skrzynkowe i stoły. W przypadku mebli tapicerowanych polecimy odpowiednie adresy w Poznaniu.
  • Wykonamy te meble od A do Z! Polecimy wykonawców do innych prac. Jeden adres – wiele rozwiązań i kompleksowa pomoc przy wnętrzu Twojego domu.

Proponujemy rozwiązania wielu sprawdzonych i zaufanych producentów z branży, z którymi chwalimy sobie współpracę – od producentów systemów drzwi przesuwanych, przez ozdobne grzejniki, panele ścienne, po kładzenie dowolnych podłóg. Więcej wśród naszych Poleceń.

Zbyt piękne, by było prawdziwe? Na życzenie chętnie przedstawimy referencje, a nasi klienci z chęcią oprowadzą Cię po swojej kuchni, by pokazać Ci, że to wszystko prawda.

Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej 6 lub Dąbrowskiego 109. W celu umówienia spotkania prosimy o telefon: 791 994 094 lub 791 993 093.