Skip to main content

HÄCKER

Tradycja i nowoczesność

Tradycję zapoczątkowaną przez stolarza Hermana Häckera w 1898 roku w westfalskim Rödinghausen przejął najpierw jego zięć. Dziś jego potomkowie, rodzina Finkemeierów, prowadzą fabrykę produkującą meble kuchenne dla klientów w 60 krajach, udowadniając, że dokładna ręczna praca i innowacyjne linie technologiczne to recepta na sukces „made in Germany”. Nam, poznaniakom, bliska jest ta idea, dlatego wprowadziliśmy markę Häcker do Poznania.

Ścisła kontrola jakości produktów Häckera gwarantuje, że każdy mebel wysłany do któregokolwiek z ponad 2500 salonów sprzedaży (w tym również do Poznania), w których kuchnie Häcker są sprzedawane, spełnia wszystkie wyśrubowane przez producenta normy trwałości, estetyki, wzornictwa i funkcjonalności.

Kuchnie Häcker od lat są dowodem, że efektywność produkcji (dziennie zakłady w Rödinghausen opuszcza 680 kuchni!) może iść i idzie w parze z dbałością o detale i skrupulatnym wykonaniem. Modułowe meble kuchenne dzięki marce Häckera zyskują duszę. A wnętrzom nadają wyjątkowy charakter.

W 2010 roku firma MM-Kuchnie (obecnie Koncept2M) z dumą dołączyła do rodziny przedstawicieli marki Häcker w Polsce. I szczerze poleca je wszystkim poznaniakom zainteresowanym pięknymi kuchniami na lata.

Zobacz najbardziej znane rozwiązania i produkty marki Häcker.

Słowa, zdjęcia czy rekomendacje nie oddają w pełni jakości prezentowanych kuchni. Dlatego zapraszamy do naszego salonu niemieckich kuchni w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 109.

W celu umówienia spotkania prosimy o telefon.