HÄCKER

Tradycja i nowoczesność

Tradycję zapoczątkowaną przez stolarza Hermana Häckera w 1898 roku w westfalskim Rödinghausen przejął najpierw jego zięć. Dziś jego potomkowie, rodzina Finkemeierów, prowadzą fabrykę produkującą meble kuchenne dla klientów w 60 krajach, udowadniając, że dokładna ręczna praca i innowacyjne linie technologiczne to recepta na sukces „made in Germany”.

Ścisła kontrola jakości produktów Häckera gwarantuje, że każdy mebel wysłany do któregokolwiek z ponad 2500 salonów sprzedaży, w których kuchnie Häcker są sprzedawane, spełnia wszystkie wyśrubowane przez producenta normy trwałości, estetyki, wzornictwa i funkcjonalności.

Kuchnie Häcker od lat są dowodem, że efektywność produkcji (dziennie zakłady w Rödinghausen opuszcza 680 kuchni!) może iść i idzie w parze z dbałością o detale i skrupulatnym wykonaniem. Modułowe meble kuchenne dzięki marce Häckera zyskują duszę. A wnętrzom nadają wyjątkowy charakter.

W 2010 roku firma MM-Kuchnie (obecnie Koncept2M) z dumą dołączyła do rodziny przedstawicieli marki Häcker w Polsce. I szczerze poleca je wszystkim poznaniakom zainteresowanym pięknymi kuchniami na lata.

Zobacz najbardziej znane rozwiązania i produkty marki Häcker.

Słowa, zdjęcia czy rekomendacje nie oddają w pełni jakości prezentowanych kuchni. Dlatego zapraszamy do naszego salonu niemieckich kuchni w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej 6.

W celu umówienia spotkania prosimy o telefon: 791 994 094 lub 791 993 093.