Skip to main content

KUCHNIE NA WYMIAR

Jeśli zachwyciły Cię niemieckie kuchnie, a ze względów na różne uwarunkowania (tzw. niewymiarowe wnętrza) nie będą one pasowały do kuchni Twoich marzeń, mamy alternatywę: kuchnia na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, dla których detal ma znaczenie. Tak jak dla nas.

Gwarantujemy:

  • projekt i pomysłowość – często ulepszamy koncepcje architektów,
  • najwyższą jakość materiałów i komponentów,
  • równie wysoką jakość wykonania: cięcie, fryzowanie, lakierowanie,
  • montaż na najwyższym poziomie
  • trwałość wykonanych mebli kuchennych,
  • punktualność jak na przedwojennej kolei,
  • kompleksowość – myślimy o wszystkim, co ma wpływ na to, aby kuchnia sprawdzała się pod każdym względem podczas pracy
  • indywidualny dobór sprzętu AGD według preferencji klienta

Materiały i wykonanie

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów renomowanych producentów. Trudno zmienić nasze preferencje i wkupić się w łaski naszej wymagającej kontroli jakości. Zapraszamy na wizję lokalną do naszego showroomu, która zastąpi nawet najlepsze rekomendacje z zewnątrz. Na miejscu przekonasz się, jak ogromne różnice są między sortownikami, nerkami i zawiasami szafek różnych producentów. Jeśli szukasz czegoś, co właśnie urzekło Cię w którejś z sieci sklepów meblowych, rozczarujemy Cię – to nie ten adres. Jesteśmy za to przekonani, że z jednej strony poddasz się urokowi prezentowanych nowinek i rozwiązań, a z drugiej stabilnej jakości w zakresie wykonania kuchni.

Dysponujemy własną lakiernią, za której jakość prac i efekt końcowy ręczymy głową. Kuchnia na wymiar ma tę zaletę, że paleta barw jest właściwie nieograniczona. Każdy, kto miał w ręku wzornik barw NCS, wie, o czym mowa. Zrobimy próbkę wybranego koloru, byś mógł ocenić, czy takie wybarwienie kuchni Ci się spodoba. Ta kuchnia jest w każdym detalu robiona specjalnie dla Ciebie. Tu nie ma miejsca na kompromisy, za to istnieje spora szansa, że funkcjonalnie i estetycznie zabudujemy każde miejsce, bez względu na jego rozmiar.

Zapraszamy do naszego showroomu w Poznaniu

przy ul. Dąbrowskiego 109.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt.

Nasze przykładowe realizacje mebli kuchennych oraz innych mebli na wymiar i zamówienie :