Skip to main content

Wraz z nowym, 2019 rokiem zapraszamy Państwa do naszego drugiego, nowo otwartego salonu przy ul. Dąbrowskiego 109. Jeszcze bliżej centrum, na poznańskich Jeżycach, prezentujemy meble kuchenne na wymiar i niemieckiej marki Haecker. Nasz nowy salon to nie tylko prezentacja rozwiązań meblowych, ale i duży wybór sprzętu AGD wyjątkowych na poznańskim rynku marek, jak Guggenau, Falmec, Elica, Smeg i in. Nasze nowe studio to połączenie designu najwyższej próby i rozwiązań dla poznańskich kuchni. Nowe studio = nowe marki – zaglądajcie do nas!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku. Na razie prosimy o kontaktowanie się z nami w celu umówienia odwiedzin. Oferujemy konsultacje z naszą nową architektką wnętrz i projektantką mebli Agnieszką Hamelką. Ta związana z branżą od 10 lat osoba w naszej firmie będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów. Profesjonalistka w zawodzie i miłośniczka dobrego designu, kieruje się zasadą L. Miesa van der Rohe „less is more”. Minimalistyczną koncepcję stara się wplatać w każdy aspekt życia codziennego.

Ale to nie wszystko co dla was przygotowaliśmy, już niedługo uchylimy rąbka tajemnicy i zaprosimy ona oficjalne otwarcie salonu.