Skip to main content

Baterie Gessi – luksus w kuchni

Gessi to włoska marka, która od lat zdobywa uznanie na światowym rynku dzięki wysokiej jakości, innowacyjności i niepowtarzalnemu designowi swoich produktów. Specjalizując się w produkcji nowoczesnych baterii kuchennych i łazienkowych, Gessi szybko zyskało reputację lidera w branży luksusowych baterii i wyposażenia kuchni i łazienek.

Firma Gessi to ponad 30 lat tradycji. Od samego początku marka przywiązywała wagę do połączenia nowoczesnej technologii, funkcjonalności oraz sztuki designerskiej. Sygnowane logo Gessi produkty są efektem współpracy z renomowanymi projektantami, co dodatkowo podkreśla ekskluzywność oferty.

Teraz produkty Gessi zobaczysz i zamówisz w naszym salonie nowoczesnych kuchni w Poznaniu.

Gessi – baterie do kuchni w każdym stylu

Baterie Gessi charakteryzują się nie tylko niepowtarzalnym stylem, ale także innowacyjnym podejściem do technologii. Wykorzystywane przez markę nowoczesne materiały gwarantują trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Linie produktów Gessi obejmują różnorodne style, począwszy od minimalistycznego designu po bardziej klasyczne i eleganckie formy. Włoski producent oferuje różnorodne warianty – od nowoczesnych matowych, np. szczotkowanej stali, inox, po mosiężne, w odcieniach brązu, matową czerń i inne niepowtarzalne style. Każda bateria kuchenna czy łazienkowa, stworzona przez markę stanowi połączenie funkcjonalności z estetyką, co sprawia, że staje się ona nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również ekskluzywnym detalem dekoracyjnym.

inteligentne baterie gessi

Inteligentne sterowanie – tylko w bateriach Gesii

Zamiast myśleć o baterii jako o ostatnim funkcjonalnym elemencie w czysto użytkowym otoczeniu, Gessi przyjęła nowe podejście. Teraz samo środowisko jest zaprojektowane wokół kranu. „Skąd ma pochodzić woda? – to pytanie zadaje sobie firma. W efekcie mamy pełną swobodę w projektowaniu dekoracyjnej hydrauliki łazienkowej i kuchennej, z unikalnymi bateriami podłogowymi, ściennymi i sufitowymi.

Jednym z najnowszych osiągnięć Gessi jest wprowadzenie inteligentnych systemów sterowania wodą, które umożliwiają dostosowywanie temperatury, natężenia strumienia czy kształtu strumienia wody za pomocą zaawansowanych paneli dotykowych. To innowacyjne podejście do funkcjonalności produktów, które jednocześnie podkreśla prestiż marki..

Baterie Gessi w naszym salonie

Prezentujemy baterie kuchenne Gessi, które mogą Państwo obejrzeć i sprawdź na miejscu w naszym poznańskim salonie.

Oczywiście nie wyczerpuje to naszej oferty: zapraszamy do naszego schowroomu po pełną ofertą katalogową baterii kuchennych tego włoskiego producenta.

gessi red dot award

Doceniony prestiż

Jako ambasador włoskiego designu i rzemiosła Gessi nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie luksusowego wyposażenia. Jej produkty, łączące tradycję z nowoczesnością, są symbolem elegancji i prestiżu, przyciągając klientów poszukujących nie tylko praktycznych, ale również wyjątkowych rozwiązań do swoich kuchni i łazienek. Ich jakość, innowacyjność i styl doceniono w najważniejszych konkursach, przyznając im wielokrotnie takie nagrody, jak Red Dot Design Award, Interior Design Best of Year Award, ADI Compasso d’Oro, Innovation Award.

Elegancja i ekologia

Baterie „Made in Italy” firmy Gessi są produkowane z najwyższym szacunkiem dla środowiska i użytkownika, tworząc nową świadomość i uznanie dla projektowania łazienek oraz koncentrując się na uroku i elegancji przedmiotów, a także na ich etycznej zawartości.

Gessi to produkty, które poprawiają jakość życia ludzi.

Zapraszamy do showroomu nowoczesnych kuchni Koncept2M przy ul. Dąbrowskiego 90 w Poznaniu. Tu zapoznasz się z najnowszymi produktami nie tylko marki Gessi, lecz również wieloma innymi rozwiązaniami AGD dla luksusowej kuchni.