Skip to main content

Czy wiecie, że rynek wina w Polsce należy do najlepiej rozwijających się w Europie? Potencjał spożycia wielokrotnie przewyższa aktualną sprzedaż. Polacy coraz swobodniej podróżują, a dzięki temu maja okazję przywozić coraz to lepsze wina z najdalszych zakątków świata. Aby móc cieszyć się wszystkimi walorami wina-w tym idealnym kolorem i smakiem, musimy posiadać urządzenie utrzymujące trunek w stabilnej temperaturze i odpowiedniej wilgotności- czyli warunkach typowej piwnicy.

Firmy Miele nie trzeba nikomu przedstawiać. To klasa sama w sobie. Od ponad 100 lat na rynku AGD. W portfolio posiadają urządzenia do wyposażenia całej kuchni i nie tylko. Najnowsze technologie, design, najwyższa jakość wykończenia produktów i nieposzlakowana opinia wśród użytkowników. Filozofia marki idealnie komponuje się z filozofią niemieckiego producenta mebli kuchennych Hacker, której jesteśmy przedstawicielem 🙂 Taki duet nam idealnie odpowiada.
W naszym nowym showroomie na Dąbrowskiego 109 oczywiście mamy taką winiarkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających wielbicieli wina.

Miele KWT 6112IG klasa A+, 34db winiarka Miele
Przyciemniona szyba chroniąca butelki przed promieniami UV, chłodzenie z ograniczoną do minimum wibracją urządzenia
drewniane regulowane na wysokość półki, wymienny filtr węglowy, oświetlenie ledowe, otwieranie drzwi typu ,,push2open”
Taka winiarka oczywiście idealnie komponuje się z resztą urządzeń do zabudowy kuchennej Miele.
Cały asortyment dostępny u nas w studio 🙂
https://www.miele.pl/