Skip to main content

AGD

Najlepsze marki, najwyższa jakość, unikatowe wzornictwo

AGD na miarę Twojej kuchni

Jak przystało na profesjonalne studio kuchenne, naszym klientom oferujemy kompleksową usługę projektu i wykonania oraz montażu kuchni wraz z doborem pełnego sprzętu AGD – tego dużego (do zabudowy lub wolnostojącego), jak i drobnego (miksery, roboty, tostery, ekspresy itp.).

Kupując sprzęt AGD w salonie mebli kuchennych, zyskujesz dostęp do linii sprzętów niedostępnych w masowym handlu, do marek dystrybuowanych przez wyłącznych dystrybutorów oraz do szczególnych warunków zakupu (np. wydłużonej gwarancji) lub do promocji. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z ofertą poszczególnych marek. Orientując się w tym, co w świecie kuchni najlepsze, najtrwalsze i najpiękniejsze, proponujemy wyjątkowy wybór marek włoskich, niemieckich i szwajcarskich jako synonimu najwyższej klasy i elegancji.

Jesteśmy dystrybutorami marek:

Dzieła sztuki współczesnej do kuchni – niemiecka marka sprzętu do pieczenia i gotowania, wentylacji i chłodzenia, zmywania i prania. Najwyższa jakość i funkcjonalność oraz niepowtarzalny wygląd. Produkty Gaggenau są dostępne tylko w trzech salonach w Poznaniu, w tym w naszym.

Niemieckiej marki Siemens nikomu nie trzeba przedstawiać. Warto jednak wiedzieć, że oferuje specjalną linię produktów przeznaczoną dla salonów mebli kuchennych – Siemens sLine. Linia ta obejmuje wszystkie sprzęty kuchenne do zabudowy, jak i wolnostojące: piekarniki i płyty indukcyjne, zmywarki, chłodziarko-zamrażarki, ekspres do kawy, szuflady grzewcze, kuchenki mikrofalowe i okapy. Innowacyjne rozwiązania, dopracowany wygląd oraz niezawodność – tak w skrócie można podsumować ofertę Siemens sLine.

Ponad 100-letnia historia tej rodzinnej firmy zobowiązuje. Miele od początku kieruje się mottem „Zawsze lepiej”, dlatego stawia na kryterium żywotności swoich produktów. Chłodziarki, pralki, piekarniki czy płyty mają zasłużenie opinię tych nie do zdarcia. Poznaj wyjątkowe urządzenia AGD Miele!

Włoski styl, innowacyjność technologii poparta badaniami i inwestycjami – Fulgor. W ofercie tej marki znajdziesz płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, chłodziarki, okapy, zlewozmywaki, ekspresy do kawy, zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego.

Okapy, które przykuwają uwagę niczym najpiękniejsze lampy. A jednocześnie idealnie sprawdzają się w swojej roli – zadbają o świeże i czyste powietrze w kuchni. Włoska firma Falmec stała się absolutnym międzynarodowym punktem odniesienia: w dziedzinie jakości, innowacji, designu i zrównoważonego rozwoju. Jej produkty często są nagradzane za design.

Produkty do kuchni Elica często zdobywają najwyższe trofea za kunszt wykonania. Polecamy płyty grzewcze i okapy oraz płyty z wyciągiem. Innowacyjnie, świetnie sprawdzające się w kuchni i zdobiące ją.

Najwyższej jakości zlewozmywaki i baterie – nieodzowny element pięknie zaprojektowanej i wykonanej kuchni na lata. Blanco to niemieckie jakość i precyzja sprawdzą się w tym przypadku niezawodnie.

Kompletne wyposażenie kuchni – do przygotowywania i obróbki żywności: zlewozmywaki i baterie, okapy, płyty i piekarniki marki Franke.

Armatura najwyższej próby. Produkty z certyfikatami RedDot Awards, które zadbają o jakość wody Twoim domu. KWC.

Charakterystyczna linia urządzeń stylizowanych na lata 50. to ikona kuchennej przestrzeni. Producent – Smeg – zaprasza do współpracy znanych projektantów (jak duet Dolce&Gabana), czego efektem są oryginalne urządzenia kuchenne stanowiące nie tylko wyposażenie kuchenne, ale zwłaszcza ozdobę kuchni.

Niezawodne chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki i winiarki z innowacyjnymi rozwiązaniami do dłuższego i zdrowszego przechowywania żywności i napojów. Z tego najbardziej słynie Liebherr.

Lampa Teddy Girl

Lampa Teddy Girl

Lampa Kong XS

Lampa Kong XS

Krzesło Rabbit Chair

Krzesło Rabbit Chair

Krzesło Ribbon

Krzesło Ribbon

Lampa Scottie

Lampa Scottie

Domek dla kota Cat Cave

Domek dla kota Cat Cave

Piekarnik Siemens standard

Piekarnik Siemens standard

Bateria Blanco Vonda

Bateria Blanco Vonda

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą iQ700 CM678G4S1

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą iQ700 CM678G4S1