Skip to main content

Elica – najbardziej wydajne i najcichsze okapy w kuchni

Zapraszamy do świata innowacji i charakterystycznego, nowoczesnego wzornictwa. Unikatowe pomysły projektantów marki Elica zachwycają nieustannie jurorów najbardziej prestiżowych konkursów designu i oczarowują klientów – wymagających użytkowników kuchni, w których wszystko jest eleganckie i luksusowe.
Zapraszamy do naszego poznańskiego showroomu przy ul. Dąbrowskiego 95, by na żywo przekonać się o opisywanych tu wybranych zaletach sprzętu AGD dla luksusowej kuchni.

Flagowe produkty Elica - teraz w Poznaniu

Elica zasłynęła z nietuzinkowych – delikatnie ujmując – wyciągów, które odznaczają się bardzo duża wydajnością przy bardzo cichej pracy oraz wyjątkowo eleganckim wyglądem, pozwalającym na umiejscowienie wyciągów w otartych kuchniach i jadalniach. Kolejnym wyjątkowym produktem jest płyta indukcyjna zintegrowana z wyciągiem. Zapach gotowania pochłaniany jest od razu w miejscu jego powstawania. Prawda, że genialne?!

Okapy blatowe Novy

NikolaTesla ONE – przełomowy produkt, połączenie płyty indukcyjnej z wyciągiem firmy Elica. Dwie funkcje, najwyższa wydajność w jednym urządzeniu. Najbardziej zaawansowana technologia i charakterystyczne wzornictwo, które doda stylu każdemu wnętrzu.

Ta płyta zapewnia doskonałe połączenie funkcji gotowania i zasysania. To inteligentny, mocny i cichy produkt, który gwarantuje użytkownikowi prawdziwą rewolucję w kuchni i bezprecedensowe rezultaty:

  • 4 strefy grzewcze,
  • 2 strefy łączone,
  • wykorzystanie najbardziej zaawansowanej technologii do kontroli i monitorowania temperatury żywności,
  • prędkość zasysania oparów i nieprzyjemnych zapachu o wartości 5 m/s,
  • poziom hałasu tylko 59 dBA,
  • klasa energetyczna A+.

Innowacyjność i design tego rozwiązania zostały nagrodzone na wszystkich najważniejszych konkursach.

Wybrane nagrody za płyty indukcyjne z wyciągiem Elica

Flagowe produkty Elica – wyciągi kuchenne

Super Plat – inteligentny wyciąg kuchenny naścienny

Mówisz i masz – dosłownie. Do tego wyciągu Elica wystarczy powiedzieć, by uruchomił swoją moc i pochłonął nieproszone zapachy w kuchni. Producent zapewnia, że zdalne sterowanie i ciągły dialog z inteligentnymi głośnikami na zawsze zmienią wasze doświadczenia kulinarne, a my to potwierdzamy. Do tego niepowtarzalne połączenie kształtów i materiałów pozwalają na łatwe dopasowanie do każdego stylu wyposażenia, zarówno jako samodzielny element, jak i element umieszczony w szafkach naściennych.

Maksymalne ssanie, maksymalna cisza, całkowita integracja – to kluczowe walory tego produktu Elica, ale i znak rozpoznawalny wszystkich wyciągów kuchennych spod tego szyldu. Ten wyciąg kuchenny wykonuje wasze polecenia w intuicyjny i łatwy sposób: za pośrednictwem aplikacji Elica lub za pomocą asystenta głosowego. Silnik nowej generacji zapewnia cichą pracę nawet przy maksymalnej mocy, zmniejszając zużycie energii.
Design Fabrizio Crisà

Idealne zwieńczenie wyspy – okapy Elica

Interstellar, Shining, Edith, Seashell, Easy UX, to nazwy topowych produktów Elica w zakresie niezwykle skutecznych i przepięknych (nie boimy się użyć tego określenia) wyciągów kuchennych. Prezentujemy wybrane.

Zapraszamy do showroomu luksusowych kuchni Koncept2M w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 90. Prezentujemy flagowe produkty Elica oraz wiele innych innowacyjnych urządzeń renomowanych marek ze świata kuchni.