Polecamy

Wszystko dla pięknych wnętrz

Pracownia Inde Projekt

Kompleksowe projekty wnętrz – od koncepcji poprzez dobór materiałów po autorski nadzór nad wykończeniem. Tworzymy i aranżujemy przestrzenie mieszkalne, biurowe oraz publiczne. Stawiamy na spójne i funkcjonalne projekty przestrzeni, odpowiadające oczekiwaniom naszych klientów.

www.indeprojekt.pl

Direct Floor

Jeśli szukasz: podłóg drewnianych, paneli laminowanych lub drzwi czy żywic designerskich, to polecamy ten zespół specjalistów. Eleganckie podłogi na lata to ich specjalność.

www.directfloor.pl

Falmec

Włoska marka, producent pięknych i efektywnych okapów kuchennych. Nieodzowne wyposażenie nowoczesnej i modnej kuchni. Lata doświadczeń oraz włoskie wyczucie piękna gwarantują produkty wysokiej jakości.

Raumplus

Niemiecka jakość drzwi przesuwnych, ścianek działowych i systemów zabudowy wnętrz (szafy narożne, zabudowy poddaszy, systemy dzielenia pomieszczeń). Firma jest obecna na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach.

www.raumplus.com

A do pięknych wnętrz kropka nad i właścicieli

Salon pielęgnacji włosów Jakub Wujec

Rok założenia 1922. Rodzinna tradycja mówi sama za siebie. Dbałość o zdrowie i zdrowy wygląd włosów mamy we krwi. Strzyżenie również. Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że przez te wszystkie lata udaje nam się utrzymać szerokie grono stałych klientów, którzy doceniają miłą atmosferę i wysoki poziom obsługi, i przychodzą do nas całymi rodzinami.

www.jwujec.pl

Krawiectwo Miarowe Krupa i Rzeszutko

Jedyna taka pracownia krawiecka w Poznaniu. Nasza pracownia to ponad 85 lat praktyki i zarazem cztery pokolenia wiedzy, umiejętności i doświadczeń,
w szyciu odzieży na miarę. Od 1926 roku niezmiennym celem pracowni jest dbałość o to, by tworzone przez krawców ubrania wyróżniały się perfekcją kroju, tkaniną, wysoką jakością wykonania, trafnością w wyborze dodatków oraz wyjątkowym komfortem noszenia.

www.kruparzeszutko.pl

© Koncept2m – Häcker, MM Kuchnie 2014
Koncept2m, ul. Hetmańska 6, 60-253 Poznań
  • Facebook