Euro Cucina 2014

Euro Cucina 2014

Minimalizm i blichtr, stal i szkło jako dominujące materiały wykończeniowe w kuchniach – tak najkrócej można podsumować największe w Europie targi kuchenne w Mediolanie Euro Cucina 2014, które odwiedziliśmy wiosną 2014 r.

Z jednej strony industrializm w kuchni. Z drugiej… pałacowy charakter kuchni. I choć nie ukrywamy, że nam bliżej do pierwszych, to trzeba przyznać – na targach rządził blichtr. To już nie namiastka glamour, to najwyżej próby metale i kamienie szlachetne.

Na największych europejskich targach kuchennych producenci AGD prezentują swoje innowacje.

Nowości kuchni Häcker na Euro Cucina 2014 to m.in. dwa nowe kolory korpusów szafek. Koniec z monotonią, od dziś możesz wybrać między bielą, antracytem lub kolorem…. szampana. Ten ostatni już zapowiada się na hit kolorystyczny sezonu. Kolejną nowością są rozwiązania szaf kryjących cały sprzęt AGD. System mocnych zawiasów, cichych prowadnic umożliwiających schowanie odsłoniętego skrzydła szafy w jego obudowę oraz jak zwykle piękne fronty pozwalają ukryć wszystkie urządzenia, a nawet zlew w szafie.

Podczas targów swoje nowości zaprezentowały takie firmy jak Nolte, SieMatic, Bauformat, Nobilia. Ekspozycja Nolte przykuwała uwagę jednakże nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem jak ekspozycja Häcker. Pojawiły się też informacje, że Nolte ma zamiar wprowadzić nową linię na wzór znanej naszym Klientom linii Emotion Hacker. Z oficjalnych informacji wynika, że kuchnie Nobilia sprzedawane będą w sklepach Vox.

Polecamy również filmy z targów autorstwa firmy http://milano.haecker-kuechen.de

Powyższe nowości marki Häcker również w naszym salonie niemieckich kuchni w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej 6. Zapraszamy! W celu umówienia spotkania prosimy o telefon: 791 994 094 lub 791 993 093.